Endüstriyel Zemin Kaplama{gallery}e12:::0:0{/gallery}

İhtiyacınız için doğru olacak zemin kaplama sistemlerinin seçimi ve uygulanması konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz, kullanıcıların değişik ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, sizlere en doğru yüzey çözümlerini önerecektir. Firmamızın uygulamalarını gerçekleştirmekte olduğu zemin kaplamaları fonksiyoneldir, çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz. Uygulaması kolay ve hızlıdır. Kullanım alanları son derece geniştir. Koşulların ağır olduğu endüstriyel alanlardan, kimyasal etkilerin olduğu laboratuar zeminlerine, spor salonlarından kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağaza zeminlerine kadar çok çeşitli mekanlarda kullanılabilirler. Epoksi zemin kaplama, endüstriyel zemin kaplama, epoxy zemin, endüstriyel zemin, endüstriyel zemin sistemleri, epoxy, helikopter şap, endüstriyel zemin, renkli beton, saha betonu, yüzey sertleştirici, dekoratif zemin, epoksi, epoksi uygulama, epoxy zemin, fabrika betonları, zemin betonu, şap betonu, şap dökme, perdah, parlak beton, tozumaz beton, zemin kaplama uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

 

Pvc Zemin Kaplama

Pvc zemin kaplamaları yapı bakımından homojen ve hetorejen olmak üzere ikiye ayrılır, Pvc, uygulanacak alan bakımından daha çok hastaneler, okullar ve ofislerde tercih edilmektedir.Çok katmanlı saf homojen zemin kaplama; Son derece dayanıklı ve geniş desen seçenekleri, 1mm %100 saf PVC homojen aşınma tabakası Grup T aşınma dayanımı. Yoğun trafik alanları için uygun üründür. Aşınma tabakası içindeki yoğun bir şekilde preslenmiş renkli yongaların bulunması ile temin edilmiş, ilk günkü görünümünü çok uzun süre koruma özelliği. Bakım kolaylığı PROTECSOL yüzey koruma kürü. Ürünün tüm ömrü boyunca cila gereksinimi olmaz. Azaltılmış bakım ve temizlik maliyeti. Sabit ve hareketli yüklere karşı mükemmel dayanım. Mükemmel akustik ve şok emme özellikleri. Yüksek akustik performansı. Emniyetli ayak taban rahatlığı.

Epoksi Zemin Kaplama

Yapısal olarak daha çok kimyasallara, suya ve yuke dayanıklı yapısı ile dikkat çeker uygulama alanın bakımından, fabrikalarda, kimyasal depolarda, otoparklarda tercih edilmektedir.Epoksi, inşaat alanında da yaygın kullanılan bir malzemedir. Onarım sırasına uygun çatlakların doldurulmasında, sonradan betonun içine eklenecek çelik donatıların yerleştirilmesinde kullanılır. Betonarme içine saplanan donatılar için çekme mukavemetleri oldukça yüksektir. Ayrıca, boya veya astar olarak da kullanılır. Epoksi aynızamanda bir yüzey kaplama ürünüdür.
Cam veya korbon elyafı ile epoksi kombinasyonu mükemmel mekanik dayanıklılığa sahiptir. Bu yüzden uzay ve havacılık teknolojilerinde ve denizcilik alanında çok kullanılır.Genellikle iki komponentli olan epoksiler, diğer termoset plastikler gibi belli süre sonra sıvı hâlden katı hâle geçer ve takibeden bir iki hafta içinde kür alarak final sertliğe ulaşır.
Kimyasallara karşı dayanıklıdır.
Sürtünmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı yüzeyler oluşturur.
Dekoratif uygulamalarda geniş bir renk yelpazesine sahiptir.
Kolay temizlenir, hijyeniktir.
Agrega ilavesi ile kaymaz bir zemin elde edilebilir.
Yağ ve kimyasallara karşı dirençlidir.

Spor Zemin Kaplama

Artık günümüzün olmazsa olmazları arasında spor bulunuyor, bu gelişme de her geçen gün spor zemin kaplama seçeneklerinde yenilikler doğuruyor ve talepler doğuruyor.Günümüzde insanlar bireysel veya grup halinde spor yapmak, sosyalleşmek veya keyifli vakit geçirmek için sosyal etkinlik tesislerine her geçen gün daha fazla rağbet gösteriyorlar. Tesis yöneticileri için bu, çok amaçlı spor salonlarının fuar, toplantı veya konser gibi büyük etkinliklere ev sahipliği yapabilmesi için zeminin kolayca dönüştürebilmesi anlamına geliyor. Ekol Zemin Kaplama , farklı sporların güvenle ve zevkle yapılmasını sağlamak ve serbest zaman faaliyetlerinin etkin bir şekilde sürdürülebilmesini kolaylaştırmak için birçok faaliyete uygun zemin çözümü sunmaktadır.
TOP