Dekoratif Zemin Kaplama

Dekoratif Zemin Kaplamaları

EKOL'ün, dekoratif zemin kaplamaları konusunda gereksinim duyduğunuz her konuda sınırsız, sorunsuz, özel ve çok yönlü çözümler üretebilmekte ve bu alandaki ilk ve tek çözüm ortağınız olma amacındadır.

Siz yeter ki zeminlerinizi renklendirmek isteyin ve zemininizin dizaynını kişiliğinize yansıtacak, kimliğinizi belirtecek şekilde dizaynını yapın, EKOL gerçeğe dönüştürsün ve hayallerinizi zeminlerinize taşısın.

  • Epoksi Kaplamalar
  • Poliüretan Kaplamalar
  • Özel ŞapUygulamaları
  • PVC Kaplamalar

Mekânlarımızın en önemli unsurlarından biri olan zemin kaplamaları gelişen teknoloji ve ihtiyaçlara göre çeşitlilik göstermektedir. Temel zemin malzemeleri olarak bildiğimiz Ahşap, Halı, Taş gibi malzemeler kendi içinde avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Bazı dezavantajların getirdiği kısıtlamalar zemin malzemelerinin tercihini zorlaştırmaktadır. Ayrıca zemin malzemelerinin sahip olduğu özellik, model, tip veya şekillere bağlı olarak kullanıcıları kısıtlamaktadır ve en önemlisi kullanım yerine göre neme karşı direnç gösterme, kolay temizlenme ve uzun süre dayanıklılık gibi özellikleri bir arada barındırması mümkün olmamaktadır. 3 Boyutlu zemin uygulaması banyo zeminlerinde ise kullanımı en uygun ve şık olan zeminlerden biridir. Tüm bu beklentileri ve özellikleri sağlayan EKOLZEMİN 3D Zemin hayatımıza farlılık katmak için geliştirilmiştir. EKOLZEMİN görsellerin dekoratif bir şekilde zemine uygulanabilmesi olarak tanımlanır. Üç boyutlu zemin uygulaması kullanıcıların beğendiği, seçtiği veya tasarladığı görsellerin, zeminine montajlaşması ve özel koruyucu bir reçine tabaka ile kaplanması şeklinde yapılmaktadır. Günümüzde yeni jenerasyon zemin uygulamalarında 3 boyutlu zemin çalışmalarında firmamız EKOLZEMİN olarak 3D Zemin ve çalışmalarında öncü olmaktan gurur duyuyor. EKOLZEMİN klasik zeminlere oranla çok daha estetik, dekoratif, kolay uygulanan, dayanıklı, ıslak zeminlere uygulanabilen, kolay silinebilme ve derz arası içermeyen gibi birçok özellikleri bir arada bulundurmaktadır. Kullanıcılarına sınırsız seçme özgürlüğü tanımanın yanı sıra gündelik yaşantımızı kolaylaştırmaktadır. 3 Boyut Dekor çalışmalarında dekoratiflik ve estetik aynı çatı altında olmalıdır ki 3D Zemin hissi alınmalıdır.

 
 
TOP