Baskı beton

 

Baskı beton Nedir

BASKIBETON(Baskı Beton / Baskılı Beton) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir.

En önemli özelliği , tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır.Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer tabii taşların tüm doğal görünümünü veren seçenek özgürlüğü, mukavemet değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.

Çevre düzenlemeleri, Kent alanları, Yollar, Alışveriş ve İş merkezleri, Turistik tesisler, Parklar, Restorasyon alanları, Marina ve Rıhtımlar. Otoparklar, Akaryakıt istasyonları ,Bahçe düzenlemeleri ve İç mekanlar BASKIBETON'un uygulandığı alanlar arasındadır.

Baskı beton Özellikleri

1:BASKI BETON EN DEKORATİF GÖRÜNTÜYE SAHİPTİR.
2:BASKI BETON KAYMAZ VE TOZLANMAZ
3:BASKI BETON ÇÖKME VE ÇATLAMA YAPMAZ
4:BASKI BETON KİŞİYE ÖZEL YAPILABİLİR
5:BASKI BETON UV IŞINLARINA DAYANIKLIDIR
6:BASKI BETONDA İSTENİLEN ŞEKİL VE RENK VERİLEBİLİR.
7:BASKI BETON UZUN ÖMÜRLÜDÜR

Baskı beton Nerelerde Kullanılır

    Baskı beton hizmetlerinde ayçelik inşaat kişiye özel kalıp sistemi sayesinde kişiye özel desenlerle her isteyi türlü baskı beton isteklerini karşılıyabilmekte ve uygulayabilmektedir. Baskı beton birçok zemine uygulanabilmektedir. Örnğin araç otoparklarına baskı beton uygulaması yapılmaktadır.Bunun yanısıra ,sahillere ve yürüyüş yollarına baskı beton uygulaması yapılmaktadır.Yine bahçe aralarında ,kaldırımlarda,iç mekanlarda, binaların çevrelerinde ve aklınıza gelen tüm alanlarda baskı beton uygulanabilmektedir.Ayçelik İnşaat olarak ücretsiz danışmalık hizmetlerimizden faydalanabilir,baskı beton uygulamaları hakkında tüm destek ve bilgiyi bize ulaşarak temin edebilirsiniz.

Baskı beton Nasıl Yapılır

Öncelikle zemin iyice etüd edilmeli temizlenmeli ve sıvaya uygun hale getirilmelidir daha sonra sıva yapılır ve baskı malzemesi kalıpları sayesinde baskı (baskılı beton) şeklinde press edilir.

Bu konuda daha fazla bilgi almak ve baskı beton örneklerini görmek istiyorsanız aşağıdaki adresden gerekli bilgiyi ve baskı beton modellerini inceleyebilisiniz

TOP